Wtryskiwacze common rail w używanych autach

 

Kupujesz używane auto, które posiada wtryskiwacze common rail? Przygotuj się na spory wydatek i konieczność odwiedzenia np. http://wtryskiwacz.com.pl/a_elektromagnetyczny_wtryskiwacz_systemu_common_rail.html , gdzie fachowa obsługa doradzi nam jak najlepiej. Bardzo często używane auta posiadają wtryskiwacze common rail w nieszczególnie dobrej kondycji.

 

Biał samochód kolekcjonerski przed regeneracją wtryskiwaczy common rail.101010101(23)
Samochód kolekcjonerski przed regeneracją wtryskiwaczy common rail.

 
Zdarza się, że niektórzy „nie do końca uczciwi” handlowcy jeżeli były prowadzone naprawy związane z wtryskiwaczami common rail, to zajęli się tylko i wyłącznie jednym z nich. Mimo, że pozostałe również nie działały w 100% idealnie. Jest to częsty zabieg.

 

101010101(22)

 

Dlatego jeżeli kupujesz auto, które posiada wtryskiwacze common rail, to spytaj się czy miało wymieniane, albo regenerowane wtryskiwacze. Jeżeli nie miało, to dobrze dla Ciebie. Jeżeli miało, to warto się spytać czy wszystkie, czy tylko jeden.

 

 

 

 
Jednak bez względu na odpowiedzi pamiętaj o tym, żeby przygotować się na wydatek związany z wymianą, bądź regeneracją wtryskiwaczy common rail. Jeżeli będziesz na to gotowy, to o wiele łatwiej przyjdzie Ci wydać na to pieniądze w przyszłości.

 

Author Avatar
by admin